E- Zezwolenia

Powiadom znajomego:

Nasz nowy system E-ZEZWOLEŃ dostępny pod adresem https://pzw.jgora.pl/zezwolenia  jest przeznaczony do: wnoszenia składek i opłat okresowych, opłat rocznych dla osób niezrzeszonych w PZW oraz składki rocznej na zagospodarowanie i ochronę wód dla członków PZW spoza Okręgu PZW w Jeleniej Górze. Zezwolenia okresowe można wykupić wyłącznie poprzez system E-ZEZWOLEŃ. Z kolei, wnoszenie składek rocznych na zagospodarowanie i ochronę wód dla członków PZW spoza naszego Okręgu jest możliwe zarówno za pośrednictwem systemu, jak i tradycyjnie – we wszystkich kołach PZW Okręgu. Natomiast, wnoszenie składek rocznych przez członków Okręgu PZW w Jeleniej Górze jest możliwe tylko w formie tradycyjnej, w kołach PZW (miejsca i godziny sprzedaży znaków wartościowych PZW są zamieszczone w zakładce SPRZEDAŻ SKŁADEK).

Apelujemy, aby przed dokonaniem transakcji w systemie E-ZEZWOLEŃ dokładnie przeczytać regulamin systemu. Podkreślamy, że po dokonaniu płatności, należy koniecznie wydrukować zezwolenie wygenerowane przez system (wydruk musi zawierać wszystkie strony).

Rzecznik prasowy Okręgu

Paweł Kłobucki